Hírek

3X Megyei Bajnok Egyesületünk Feeder Csapata

3X Megyei Bajnok Egyesületünk Feeder Csapata

Egyesület 2022.05.17  07:59 18 Megtekintés 0 Hozzászólás
3X megyei bajnok a Rakaca-tó HE feeder csapata. Fantasztikus teljesítmény, amit a szakág fennállása óta megyénkben még egyetlen egy csapatnak sem sikerült! Ráadás, hogy Pálinkás Robi új pályarekordot állított be 21.360 grammos fogásával!

A csapat még hetekkel ezelőtt megkezdte a tudatos felkészülést és az eddig évek tapasztalataira alapozva alakította ki a taktikát. A verseny hetére már csak a gyakorlás és az összeszokás jutott, aminek mint látjuk ismét meglett az eredménye. A fiúk eddig így 3(!!!) alkalommal nyerték meg a megyei bajnoki címet, valamint egy alkalommal ezüstérmet szereztek.

Köszönjük Urak újra, ezt a fantasztikus teljesítményt! Gratulálunk a dobogón második ÉRV HE csapatának és a harmadik Tiszalúc SHE csapatának s minden résztvevő indulónak!
Köszönjük a szervezést a HEBOSZ Versenybizottságának

 

A 3x bajnok csapat (balról jobbra)
Fülöp Józsi, Orosz Laci, Sugár Csabi, Tyukodi Dénes, Palinkás Robi!


Pálinkás Robi új pályarekordot érő terítéke.