Hírek

Megdőlt a harcsafogás rekordja Rakacán

Megdőlt a harcsafogás rekordja Rakacán

Megdőlt az a harcsarekord, amelyet Korpás Attilaháoz 2014.augusztus 26-án jegyeztünkbe, Az akkor megfogott harcsa 65 kg-ot nyomott. Alig több, mint 6 év után 2020.augusztus végén sikerült ennél is nagyobb harcsát kifogni.$CUT$
2020.08.30 | 12:40 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
IRODAI ÜGYINTÉZÉS SZÜNETEL

IRODAI ÜGYINTÉZÉS SZÜNETEL

Tekintettel a járvány helyzetre, tekintettel arra, hogy az iroda bérbeadójának korából adódóan a veszélyeztett korosztályba tartozik, az irodai ügyintézést határozatlan időre szüneteltetjük! 
2020.04.14 | 12:15 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
ÜGYFÉLFOGADÁS 2020

ÜGYFÉLFOGADÁS 2020

Az alábbiakban alakul az egyesült szalonnai irodájának nyitva tartása. Felhívjuk a tagság figyelmét, hogy 2020-től nem csak a szalonnai irodában, hanem a misklci Racer Horgász Szaküzetben is intzhetik ügyeiket, 
2019.02.27 | 12:07 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
Magyar Horgászkártya Regisztráció

Magyar Horgászkártya Regisztráció

Egyesületünk is - mint a regisztrációban részt vevő hivatalos partner - lehetőséget biztosít a Magyar Horgászkártya és azzal kapcsolatos regisztráció elvégzésében! Minden regisztrálni vágyó horgásztársunkat várjuk egyesületünk irodájában!
2018.11.12 | 13:23 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
FEHOVA 2018 - CSOPORTOS LÁTOGATÁSI KEDVEZMÉNY EGYESÜLETEKNEK

FEHOVA 2018 - CSOPORTOS LÁTOGATÁSI KEDVEZMÉNY EGYESÜLETEKNEK

2018-ban újra FEHOVA! A 25 éves töretlen népszerűséggel rendelkező és minidig megújulni képes kiállítás várja Magyarország horgászait vadászait, fegyverkedvelőit! Idén is lehetőség adatik arra, hogy társaságok és egyesületek csoportjai kedvezményes áron válthassanak belépőt a szakkiállításra! A Rakaca-tó Horgász Egyesület 2018-ban is támogatja a tagságon belüli látogatói csoport kialakítását és segíti koordinálja a kiállítás meglátogatását! 
2017.12.11 | 10:44 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
MOHOSZ RAJZPÁLYÁZAT BORSODI NYERTESEI

MOHOSZ RAJZPÁLYÁZAT BORSODI NYERTESEI

Elbírálásra és kihirdetésre kerültek a MOHOSZ által 2017-ben elindított "Horgászik a család" rajzpályázat nyertesei! A pályaműveket bármilyen technikával elkészítve a szövetségnek címezve kellett elküldeni! Örömhír, hogy a kihirdetett versenyzők közül megyénkből többet is ajándékcsomagot kaptak és helyezést is értek el!
2017.12.02 | 10:04 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
TESZEDD 2017 Beszámoló

TESZEDD 2017 Beszámoló

2017-ben országosan 7. tározónk partvonalán a 6. alkalommal szerveztünk a TESZEDD keretein belül szemétszedést! Természet, környezet-és vízvédelem, ezek jegyében sikerült újfent a bejárható partokat megtisztítani, az emberi hanyagság és igénytelenség hozadékát. Köszönjük a munkát önkénteseinknek, akik évek óta kitartóan dolgoznak a jó ügy érdekében!

2017.09.23 | 10:13 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
ÚJABB REKORDMÉRET HARCSAFOGÁS

ÚJABB REKORDMÉRET HARCSAFOGÁS

A Rakaca-víztározó lassan eléri hatvan éves korát. Ennyi idő alatt olyan kapitális halak egyedei nőttek fel benne, amelyre csak az utóbbi 4 évben döbbentünk rá!
2017.07.11 | 11:26 Egyesület Szerkesztő: Korpiranger
Halászati őri tettenérés a víztározón!

Halászati őri tettenérés a víztározón!

Az elmúlt napokban a HEBOSZ Halászati őrei ellenőrzés alá vonták M. Sándor horgászt, aki a víztározón való horgászat alkalmával a szabályzatban előírtak ellenére pontyból 3 db -ot tartott meg, a fogási naplóban a fogásokat nem vezette!
2017.06.14 | 08:24 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
GYERMEK TERÜLETI HORGÁSZJEGYEK

GYERMEK TERÜLETI HORGÁSZJEGYEK

A víztározó hasznosítási folyamata lezárult, a még hiányzó, nem forgalmazott horgászjegyek is elérhetővé vállnak!
2017.04.27 | 07:40 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
1 2 3 4 »