Hírek

Magyar Horgászkártya Regisztráció

Magyar Horgászkártya Regisztráció

Egyesületünk is - mint a regisztrációban részt vevő hivatalos partner - lehetőséget biztosít a Magyar Horgászkártya és azzal kapcsolatos regisztráció elvégzésében! Minden regisztrálni vágyó horgásztársunkat várjuk egyesületünk irodájában!
2018.11.12 | 13:23 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
FEHOVA 2018 - CSOPORTOS LÁTOGATÁSI KEDVEZMÉNY EGYESÜLETEKNEK

FEHOVA 2018 - CSOPORTOS LÁTOGATÁSI KEDVEZMÉNY EGYESÜLETEKNEK

2018-ban újra FEHOVA! A 25 éves töretlen népszerűséggel rendelkező és minidig megújulni képes kiállítás várja Magyarország horgászait vadászait, fegyverkedvelőit! Idén is lehetőség adatik arra, hogy társaságok és egyesületek csoportjai kedvezményes áron válthassanak belépőt a szakkiállításra! A Rakaca-tó Horgász Egyesület 2018-ban is támogatja a tagságon belüli látogatói csoport kialakítását és segíti koordinálja a kiállítás meglátogatását! 
2017.12.11 | 10:44 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
MOHOSZ RAJZPÁLYÁZAT BORSODI NYERTESEI

MOHOSZ RAJZPÁLYÁZAT BORSODI NYERTESEI

Elbírálásra és kihirdetésre kerültek a MOHOSZ által 2017-ben elindított "Horgászik a család" rajzpályázat nyertesei! A pályaműveket bármilyen technikával elkészítve a szövetségnek címezve kellett elküldeni! Örömhír, hogy a kihirdetett versenyzők közül megyénkből többet is ajándékcsomagot kaptak és helyezést is értek el!
2017.12.02 | 10:04 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
TESZEDD 2017 Beszámoló

TESZEDD 2017 Beszámoló

2017-ben országosan 7. tározónk partvonalán a 6. alkalommal szerveztünk a TESZEDD keretein belül szemétszedést! Természet, környezet-és vízvédelem, ezek jegyében sikerült újfent a bejárható partokat megtisztítani, az emberi hanyagság és igénytelenség hozadékát. Köszönjük a munkát önkénteseinknek, akik évek óta kitartóan dolgoznak a jó ügy érdekében!

2017.09.23 | 10:13 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
ÚJABB REKORDMÉRET HARCSAFOGÁS

ÚJABB REKORDMÉRET HARCSAFOGÁS

A Rakaca-víztározó lassan eléri hatvan éves korát. Ennyi idő alatt olyan kapitális halak egyedei nőttek fel benne, amelyre csak az utóbbi 4 évben döbbentünk rá!
2017.07.11 | 11:26 Egyesület Szerkesztő: Korpiranger
Halászati őri tettenérés a víztározón!

Halászati őri tettenérés a víztározón!

Az elmúlt napokban a HEBOSZ Halászati őrei ellenőrzés alá vonták M. Sándor horgászt, aki a víztározón való horgászat alkalmával a szabályzatban előírtak ellenére pontyból 3 db -ot tartott meg, a fogási naplóban a fogásokat nem vezette!
2017.06.14 | 08:24 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
GYERMEK TERÜLETI HORGÁSZJEGYEK

GYERMEK TERÜLETI HORGÁSZJEGYEK

A víztározó hasznosítási folyamata lezárult, a még hiányzó, nem forgalmazott horgászjegyek is elérhetővé vállnak!
2017.04.27 | 07:40 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely

RAKACA-TÓ HE 2017.ÉVI DÍJTÉTELEI ÉS A JEGYEK ÁRUSÍTÁSA

Ugyan az igazi horgász szezon még nem vette kezdetét, de a horgászjegyek forgalmazása, a tagdíjak befizetése már megkezdődött. Február 02-től a SZÁK program is újra aktív lett és a jegyek és bélyegek is megérkeztek az egyesületi irodába! A fogási naplók leadása folyamatos, ennek határideje február 28-! A jegyárakat frissítettük! 

2017.02.20 | 13:00 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely

A horgászt terhelő főbb költségek áttekintése 2017

A MOHOSZ V-31/2016. sz. határozata egységes szövetségi hozzájárulást állapít meg a megyékként változó szövetségi tagdíjak helyett a következők szerint: "A MOHOSZ Választmánya az átlátható működés és a horgászok minőségi kiszolgálása érdekében - 2017.01.01-től jóváhagyja az egységes szövetségi hozzájárulás (ESZH) bevezetését; - az ESZH 2017. évi általános mértékét 2.000 Ft összegben, kedvezményes mértékét 1.000 Ft összegben határozza meg azzal, hogy a megállapított mértékektől sem negatív, sem pozitív irányba eltérni nem lehet;". A határozat további pontja egyebek mellett szabályozzák a kedvezményezettek körét.
2016.12.08 | 08:52 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely

RATOHE ÉVADZÁRÓ HORGÁSZKUPA

Az egyesület éves programtervének eleget téve 2016. október 01-én szombaton  (kedvezőtlen időjárási előrejelzés esetén október 08.) egyesületi kupaversenyt szervezünk! A versenyre nem csak egyesületi tagok jelentkezhetnek! Szeretnénk egyesületünk rendezvényeivel más MOHOSZ tagtársaknak is kedvezni, lehetőséget adva ezzel, hogy megízlelhessék egyesületünk életvitelét, vagy csak egyszerűen részt vehessen versenyeinken!

2016.04.10 | 10:02 Egyesület Szerkesztő: vaskogergely
« 1 2 3 4 5 »